+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

ECOSNOW 2.0

Interiérové zasnežovanie

Individuálne možnosti využitia prachového snehu

Zariadenie EcoSnow 2.0 od spoločnosti TechnoAlpin je kompletný systém určený na zasnežovanie vnútorných priestorov, ktorý sa vyznačuje možnosťou prispôsobenia všetkým oblastiam použitia interiérového zasnežovania. Zariadenie s patentovanou snežnou dýzou ochladzuje miestnosť na teploty pod bodom mrazu a vyrába ľahučký prachový sneh.

Systém prekvapuje minimálnymi priestorovými požiadavkami a vysokou flexibilitou pri umiestňovaní. Keďže inštaláciu treba prispôsobiť miestnym podmienkam, do úvahy pripadajú rôzne oblasti použitia s individuálnymi riešeniami.

Zariadenie Eco Snow 2.0 sa po jednoduchej a rýchlej inštalácii ovláda plnoautomaticky. Tento kompaktný zasnežovací systém sa dá zabudovať aj v malých technických miestnostiach, je preto ľahko dostupný a použiteľný na mnohých miestach. Vďaka vzdialenej obsluhe je používanie a administrácia systému obzvlášť jednoduchá.

 

Najlepšia kvalita snehu s energetickou efektívnosťou

Na základe dlhoročných skúseností a dôkladného výskumu bolo vyvinuté zariadenie EcoSnow 2.0 s výnimočnou energetickou efektívnosťou. Systém pracuje s minimálnou spotrebou energie a umožňuje okrem toho aj zhodnocovanie energie.

Pomocou zariadenia EcoSnow 2.0 možno v interiéri vyrobiť pravý sneh tej najvyššej kvality. Vďaka mimoriadne tichému chodu a optimálnej distribúcii snehu v snežnej miestnosti je jeho použitie vhodné nielen v oblasti wellness, ale aj na ihriskách.