+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

ŠPORT A VOĽNÝ ČAS

Interierové zasnežovanie

Interierové zasnežovanie počas celého roka

Interiérové zasnežovanie ponúka možnosť celoročnej zábavy. Vo veľkých halách sa pritom môžu návštevníci venovať zimným športom a zároveň si užívať radosti zimy. Nie len v lyžiarskych halách, ale aj v nákupných centrách, zábavných centrách.

Lyžiarske haly

Umožňujú neobmedzený lyžiarsky zážitoka súčasne zábavu na snehu mimo zjazdovky. Celoročná zábava na snehu, ako v lyžiarskom stredisku. Vhodne pre športovcov na profesionálny tréning, ale aj širokú verejnosť na trávenie voľného času.

V halách doporučujeme z našich produktov model S6

Fitness centrá

Použitie terapie chladom v športe zvyšuje výdrž a výkon, predovšetkým však napomáha aj regenerácii.

Ihriská

Dokonalý zimný zážitok sa nezaobíde bez zábavy na snehu. Na snežných ihriskách v nákupných centrách, lyžiarskych strediskách alebo zábavných parkoch nestojí zážitku nič v ceste. Nielen deti, ale aj dospelí sa tešia zo snehu aj na malých plochách. Realizácia snežných ihrísk je možná v rôznych veľkostiach. Individuálne sa môžu zaviesť aj dodatočne do každej budovy.

 

Zábavné parky

Zábavné parky neustále vyhľadávajú nápady na nové a jedinečné atrakcie s cieľom uchvátiť publikum. Použitie technológie značky TechnoAlpin umožní nájsť nové cesty a pre zábavné parky vytvoriť nezvyčajný pútač . Oblasti použitia sú rozmanité a kreativite sa preto nekladú takmer žiadne medze.

Nákupné centrá

Nákupné centrá nie sú len miestom na nákupy, ale ponúkajú okrem toho aj mnoho dodatočných možností pre zážitky. Integráciou snehových miest sa môže návštevníkom ponúknuť neobmedzená fascinácia zimou. Buď ako mimoriadne atrakcie vo vianočnom čase alebo ako celoročný snehový zážitok vnášajú snehové miesta nové trendy v rámci voľnočasových aktivít.