+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Spoločnosť OL TRADE

Partner pre Vaše projekty

Naše služby

Projekčná činnosť

Lorem ipsum dolor sit amet,

Realizácie projektov

Lorem ipsum dolor sit amet

Servis

Lorem ipsum dolor sit amet,

Poradenstvo

Lorem ipsum dolor sit amet,

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Spoločnosť OL TRADE s.r.o. bola založená v roku 2000 a od svojho vzniku bola exkluzívnym distribútorom systémov zasnežovania YORK (neskôr mY Neige) na Slovensku. Od roku 2004 spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie aj v Českej republike a Poľsku. Počas realizácie projektov  v strednej Európe sme začali do nášho portfólia pridávať produkty a služby spôsobom, ktorý z nás spravil komplexného partnera pre lyžiarske strediská. Po zlúčení spoločností YORK a TechnoAlpin sme sa stali autorizovaným partnerom zasnežovacích systémov TechnoAlpin pre Slovensko, Českú republiku a Poľsko a prinášame strediskám produkty a riešenia najvyššej kvality. Hlavnou devízou našej firmy je skúsený a kreatívny tím odborníkov pripravený vždy pomôcť.

Spoločnosť OL TRADE ponúka kompletné riešenie zasnežovacích systémov ako aj jednotlivé zasnežovacie zariadenia pre menšie strediská. Spolu s našimi zákazníkmi riešime komplexnú dodávku a montáž systémov a komponentov od začiatku do konca – od prvotnej návštevy strediska cez návrhy a štúdie až po odovzdanie do užívania, zaškolenia obsluhy a servisnú starostlivosť. Naše vedomosti a skúsenosti sú nenahraditeľné pri konzultáciách s našimi zákazníkmi. Za posledné desaťročie sme vybudovali najdlhšie rozvody zasnežovania v našom regióne a osadili sme najviac zariadení na zjazdovky. Sme známi tým, že vieme navrhnúť aj hydraulicky komplikované systémy, ktoré ale veľmi efektívne a jednoducho zasnežujú strediská s rôznorodými zdrojmi vody.

Medzi naše realizácie na Slovensku patria automatické systémy v stredisku JASNÁ, Kubínska hoľa, Salamandra, Roháče – Spálená, ale taktiež stredné a menšie strediská ako Čierny Balog, Telgárt, alebo stredisko Látky.

Okrem našej hlavnej činnosti sa venujeme aj vybaveniu lyžiarskych stredísk – dopravníkové pásy pre detské škôlky, ochranné vybavenie a označovanie zjazdoviek, športové podlahy do prevádzok v lyžiarskych strediskách ako sú požičovne a lyžiarske školy, servisy, gastro prevádzky a iné. Pre technické vybavenie stredísk ponúkame náhradné diely na vleky, lanovky a pásové vozidlá.

Významnou súčasťou našej ponuky sú pevné a mobilné ľadové plochy. Tie existujúce fungujú od Bratislavy až po Špindlerův Mlýn. Mobilné ľadové plochy sú stále častejšie inštalované na letných ihriskách  a mestských slávnostiach počas zimnej sezóny.

V súčasnosti pomáhame strediskám budovať koncept celoročného využitia s dôrazom na športové vyžitie celej rodiny. Hlavným ťahúňom týchto aktivít je zapojenie horských bicyklov do konceptu strediska, budovanie areálov a tratí s rozdielnou náročnosťou pre spektrum návštevníkov. Tento koncept radi predstavíme a zrealizujeme aj vo Vašom stredisku.