+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Potrubné systémy pre protipožiarnu ochranu

Alvenius dodáva spoľahlivé a bezpečné oceľové potrubné systémy pre protipožiarné systémy. Rúry Alvenius FlowMax® sú absolútne najlepším riešením v hasiacich prostrediach, kde je potrebná 100% spoľahlivosť a výkon v nasledujúcich desaťročiach. Flexibilné spojky Alvenius umožňujú určité vychýlenie a zachytávajú vibrácie alebo kolísanie teploty.

Spoľahlivé rúry s dlhou životnosťou
Rúry Alvenius FlowMax® sa dodávajú s povlakom CorroFlo® pre maximálnu životnosť. Aj keď hasiaci systém zostáva dlho nepoužívaný s korozívnou vodou, nedochádza ku korózii.

Rúry CorroFlo® presahujú požiadavky na najtvrdšiu klasifikáciu žieravosti C5-M (morské prostredie).

Flexibilné spojky Alvenius umožňujú určité vychýlenie a zachytávajú vibrácie alebo kolísanie teploty.

Rýchla a ľahká montáž
Kombinácia rúrok FlowMax® s nízkou hmotnosťou a rýchlou spojkou robí systém veľmi ľahko zostaviteľným a manipulovateľným. Nevyžaduje sa žiadne zváranie, žiadne špeciálne nástroje ani časovo náročné školenie.

Riešenia prispôsobené zákazníkom
Ak nenájdete potrebné riešenia v našom štandardnom sortimente, prispôsobíme ich pre vás.

HDG – Žiarovo zinkované

HDG (Hot-Dip Galvanized) je ideálny povrchový náter pre rúry, ktoré je potrebné demontovať a znovu zložiť, pretože poskytuje vysoko robustnú povrchovú vrstvu. Takéto rúry sú vysoko odolné voči nárazom, opotrebeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. A čo viac, zinková vrstva sa „poškodí“, ak je poškodená.

CorroFlo®

Rúry Alvenius FlowMax® sú potiahnuté zvnútra aj zvonka CorroFlo® vrstou. Tieto potrubia sú ideálne pre prostredia a aplikácie, kde je problémom napríklad kyslá voda a agresívne chemikálie. Testy ukazujú, že CorroFlo® spĺňa požiadavky na extrémne náročnú triedu korózie SS-EN ISO 12944, ktorá sa vzťahuje na morské prostredie (C5-M) a podzemné prostredie (Im3). Nezávislé testy ukazujú, že rúry potiahnuté CorroFlo® ponúkajú životnosť viac ako 50 rokov.

Vnútorný povrch potiahnutý gumou

Na prepravu kalu a mimoriadne abrazívnych médií.