+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

TT 10

Vrcholový výkon na vrchole veže

Nové snežné delo TT10 doslova a dopísmena pozdvihlo vrtuľové snežné delo TR10 na novú úroveň: Spája garanciu snehu najvyššej kvality, optimálne využitie zdrojov a najjednoduchšiu obsluhu s jedinečnou technológiou a doteraz nevídanou jednoduchosťou. Inovatívna sklápacia veža kombinuje výhody zasnežovacieho zariadenia umiestneného na veži s nenáročnou údržbou mobilného vrtuľového snežného dela.

Sneh najvyššej kvality bez kompromisov 
Snežné delo TT10 vyniká rovnako excelentnými vlastnosťami ako TR10: Vďaka systému ventilov a dýz je možné dosiahnuť optimálnu energetickú účinnosť a šetriť pritom zdroje. O neprekonateľný zasnežovací výkon sa najmä pri hraničných teplotách postará chladič vzduchu a vody a nukleátory s dvoma rubínovými vložkami zase zabezpečia najlepšiu kvalitu snehu počas mnohých rokov. TT10 je vhodné pre všetky oblasti využívania a je pripravené poradiť si s akýmikoľvek výzvami. Možnosti konfigurácie tohto vrtuľového snežného dela sú pritom neobmedzené. Znižujú sa tým výdavky za nevyužívané funkcie a zabezpečuje sa dokonalý výkon v každom lyžiarskom stredisku, za akýchkoľvek podmienok. TT10 je okrem toho v prípade záujmu možné rozšíriť aj o dotykovú obrazovku, meteorologickú stanicu či možnosť motorizovaného, elektrického natáčania a výškového nastavenia.

Jednoduchá údržba a rýchla inštalácia

Jednoduché a inovatívne sklopenie veže umožňuje rýchly prístup k motoru a k dýzovému a ventilovému vencu. Vďaka tomu úplne odpadá potreba použitia rebríka. Vyvýšená poloha zasnežovacieho zariadenia zabezpečuje vysoký zasnežovací výkon a veľký pracovný dosah. Veža z ocele je maximálne stabilná a skladá sa z pevného a sklápacieho stĺpa, ktorý umožňuje vykonávať údržbu z úrovne zeme.

Snežné delo TT10 sa dodáva zmontované a v lyžiarskom stredisku je potrebné už len umiestniť ho na podstavec a upevniť. Vďaka nízkej hmotnosti dela, len 800 kg, je inštalácia jednoduchšia a rýchlejšia.

Technické údaje 

Stiahnuť