+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

SnowRoom Spa & Wellness

Snežná miestnosť

SNOWROOM SNOW WELLNESS 

 

Sneh je krása, svetlo, ticho, emócie. Každá vločka je umelecké dielo. Do teraz výhradné len v určitých regiónoch, veľké nadmorské výšky, alebo v  najchladnejších mesiacoch. Teraz sneh padá po celý rok, po celom svete v Snow Rooms. Preskúmajte nový a neočakávaný priestor, v ktorom oslobodíte dušu a obnovíte telo.
Konvenčný wellness často poskytuje chladiace metódy, ktoré používajú studenú vodu alebo ľad, často považované za nepríjemné a príliš extrémne.
Použitím metódy Dr. Thuile možno SnowRoom považovať za revolúciu vo wellness. V priestore SnowRoom kompaktný suchý sneh a ostrý chlad umožňujú rýchle a účinné chladenie, ktoré je mimoriadne jemné, mierne a príjemné. Metóda  ktorú testovalo viac ako dvesto ľudí v dlhej testovacej fáze.

Sneh pre saunu – úplne nový spôsob ochladenia

Ochladenie na snehu vám prospeje a stimuluje zmysly na rôznych úrovniach: hlboké nádychy osviežia pľúca a studený vzduch schladí telo od hlavy po päty. Zimné prostredie poteší oko, zatiaľ čo jemná aróma a vhodná akustika vytvoria relaxačnú atmosféru. Čerstvo zasnežená krajina má tento efekt niekoľko minút. Potom sa každý, kto si to želá, môže potierať snehom.

SNEŽNÁ JASKYŇA

Úžasný SnowRoom, vytvorený s prírodným skalným povrchom, ktorý bol modelovaný z reálnych kameňov

ZASNEŽENÝ LES

Predstavte si, že ste vysoko v horách uprostred zimy, zasnežené stromy všade okolo vás, mäkké svetlo slnka, ktoré sa pomaly nastavuje.

VLASTNÉ RIEŠENIE

SnowRoom navrhnutý podľa individuálnych požiadaviek, prispôsobiteľného dizajnu a príslušenstva

JEDNA METÓDA, VIAC VÝHOD

SAUNA

Fáza v saune. Sedieť alebo ležať, odpočívajte približne 12/15 minút, v závislosti od individuálnej tolerancie.

SNEŽNÁ MIESTNOSŤ

Snežná ochladzovacie miestnosť. Sedieť alebo stáť, obnoviť dýchanie a trenie akýchkoľvek bolestivých oblastí so snehom. Navrhovaná dĺžka pobytu je 3/5 minút.

RELAX

Relaxujte 15/20 minút na uvoľnenie a počkajte, kým liečba nadobudne plný účinok pred opakovaním cyklu.