+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Dezinfekcia vonkajších a vnútorných priestorov

Pravidelná dezinfekcia je jediný spôsob, ako zabezpečiť, aby bol náš pracovný priestor a naše verejné priestranstvá, parky a ulice vyčistené a zbavené nebezpečných baktérií, vírusov a húb. Naše stroje vám umožňujú distribuovať dezinfekčné prostriedky v interiéri aj na veľké otvorené plochy. Dezinfekčný prostriedok sa rozpráši na jemnú hmlu vytvorenú z malých kvapiek.

Táto jemná hmla sa potom usadí na všetkých povrchoch a vďaka svojej pomalej rýchlosti sedimentácie dosahuje dokonca aj do veľmi skrytých rohov.

Naše riešenia na ochranu pred vírusmi, baktériami a hubami

Obidve varianty sú samozrejme k dispozícii aj ako komplexné riešenie s generátorom a nádržou na vodu. V zásade vieme prispôsobiť všetky riešenia podľa potrieb zákazníka.

V12so

Model V12so je ideálny na distribúciu dezinfekčného prostriedku vo vnútorných priestoroch, pretože je dodávaný s dávkovacím čerpadlom, ktoré dokonale premieša dezinfekčný prostriedok. Má dosah od 30 do 50 metrov (a pracuje na dvoch rôznych rýchlostiach) a potrebuje iba 4 litre vody za minútu. V12so s 60 dB (A,) je tiež mimoriadne tichý.

Pri tomto postupe sa používa iba malé množstvo kvapaliny. Nezanecháva žiadne kaluže na podlahe a nespôsobuje žiadne problémy pri použití vo vnútorných priestoroch.

V12s

Pre použitie vo vonkajších priestoroch odporúčame V12, ktoré sú vybavené ponorným čerpadlom. Tento stroj, tiež s dvoma stupňami rýchlosti, môže distribuovať dezinfekčný prostriedok na vzdialenosť medzi 25 a 65 metrov. Spotreba vody je asi 16 – 110 l / min.

V12 sú veľmi robustné stroje, ktoré je možné namontovať na vozidlá, ako sú pick-up alebo truck. Počas prevádzky je veľmi tichý, takže sa výborne hodí aj v noci v obytných oblastiach.

Dezinfekčný tunel

Dezinfekčný tunel je druh vonkajšej sprchy, ktorá umožňuje ľuďom dezinfikovať sa od hlavy až k päte. Dezinfekčný prostriedok sa rozpráši na jemnú hmlu vytvorenú z malých kvapiek. Táto jemná hmla sa potom usadí na všetkých povrchoch (odevy, tašky, topánky atď.).

Použitý dezinfekčný prostriedok je 100% neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie, ale rýchlo a efektívne ničí vírusy, baktérie a huby. Okrem toho je účinný až 18 hodín.

Výsledok : Používateľ a jeho objekty sú dezinfikované zhora nadol a už nie sú nebezpečenstvo pre ostatných.

Ako funguje dezinfekčný proces?

Platí tu aj zásada vodnej hmly: dezinfekčný prostriedok sa rozpráši, aby vytvoril veľmi jemnú hmlu zloženú z veľmi malých kvapiek. Táto hmla sa usadzuje na všetkých povrchoch a čistí ju od baktérií, vírusov a húb. Vďaka svojej pomalej rýchlosti sedimentácie hmla preniká aj do veľmi nedostupných miest.

Tento proces používa také malé množstvo tekutiny, že nie je problém s jeho použitím vo vnútorných priestoroch.

Inovatívny dezinfekčný prostriedok

Pracujeme s novým a inovatívnym dezinfekčným prostriedkom. Odstraňuje vírusy, baktérie a huby rýchlo a ľahko a je absolútne neškodný pre ľudí a životné prostredie.

Je to vodný, bezfarebný, biologicky kompatibilný, netoxický roztok na okamžité použitie na báze iónov striebra (elektrolyticky vyrobený a stabilizovaný v kyseline citrónovej) s vysokými baktericídnymi, fungicídnymi a virocídnymi vlastnosťami s vysokou zvyškovou účinnosťou (aspoň 18 hodín).

3 veľké výhody „Ersa“

  • Je úplne neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie
  • Spoľahlivo ničí vírusy, baktérie a huby vo veľmi krátkom čase
  • Doba následného účinku je najmenej 18 hodín

Produkt už bol testovaný na Korona víruse.