+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Tyčové snežné delá na cielené technické zasnežovanie

 

Energetická účinnosť a výkonnosť

V prípade tyčových snežných diel spoločnosti TechnoAlpin možno vďaka optimalizácii dýz a nukleátorov neustále zvyšovať výkon zasnežovania. V popredí je okrem toho aj energetická efektívnosť snežných diel. Dôsledné riadenie dostupných zdrojov je znakom kvality a trvalej udržateľnosti spoločnosti TechnoAlpin. V súlade s rozdielnymi požiadavkami a danosťami terénu je v ponuke široký výber stožiarových snežných diel: najvýkonnejšou snežnou tyčou je TL6, ktorú možno použiť aj pri extrémnych hraničných teplotách. Stožiarové snežné delá V3 a V3ee sa vyznačujú zredukovaným vytváraním ľadu a vysokou energetická efektívnosťou, optimálne využívanie zdrojov možno dosiahnuť prostredníctvom Rubis Evo. Vďaka svojmu výkonu aj pri hraničných teplotách vynikajú aj snežné tyče Borax a Safyr.

| Tyčové snežné delá

Tyčové snežné delá spoločnosti TechnoAlpin prekvapujú kombináciou vysokého technického inovačného štandardu značky TechnoAlpin a dlhoročných skúseností spoločnosti York Neigevo vývoji snežných tyčí. Stožiarové snežné delá preto v oblasti výroby snehu poskytujú jedinečnú kvalitu.

Vďaka využívaniu prirodzenému spádu nie sú snežné tyče odkázané na turbíny. Pri výrobe technického snehu voda kryštalizuje pri padaní na zem. Keďže stožiarové snežné delá nedisponujú turbínami, majú krátky dosah zasnežovania a sú preto vhodné predovšetkým na presne zacielené zasnežovanie. Pri úzkych a stredných zjazdovkách chránených pred vetrom sa možno vyhnúť nákladnej dodatočnej distribúcii snehu.

TL8

Osem stupňov pre maximálny zasnežovací výkon

TL4

Špičkový výkon v celom prevádzkovom rozsahu

TL2

Tyčové snežné delo pre extrémne hraničné teploty