+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

TL4 DOUBLE 

Dve hlavy, dvojitý výkon

Výnimočný prvok série stožiarových snežných diel TL predstavuje tyčové snežné delo TL4 Double, ktoré je vybavené hneď dvoma výkonnými hlavami TL4. Výhoda: Výkon stožiarového dela môžete výrazne zvýšiť bez veľkých dodatočných nákladov. Obe hlavy poháňa jedno stožiarové delo a inteligentný distribútor. V ponuke nájdete stožiarové snežné delo TL4 Double s tlakom vody od 25 bar, pri ktorom rozprašovanie funguje optimálne a poskytuje veľkoplošné striekanie. Spotreba vzduchu pritom zostáva na stredných hodnotách. Stožiarové snežné delo TL4 Double boduje najmä v hraničných teplotách s obrovským zasnežovacím výkonom.

SNEH V KVALITE DRAHOKAMOV
Kvalitné komponenty sú charakteristické pre všetky produkty spoločnosti TechnoAlpin. Výnimkou nie je ani snežné delo TL4 Double. Nukleátory s rubínovými vložkami, dýzy s keramickými vložkami a bezzvarový filter poskytujú vysokú prevádzkovú bezpečnosť, optimálnu kvalitu snehu a minimálnu údržbu. Inteligentný distribútor zabezpečuje, že zasnežovací výkon dela sa prispôsobí akýmkoľvek prevládajúcim poveternostným podmienkam. Výsledkom je vysoká účinnosť a dokonalé zjazdovky.

Hlava tyče

Obe stožiarové hlavy dela TL4 Double majú nukleátory s rubínovými vložkami odolnými voči opotrebovaniu, dýzy obsahujú keramické vložky. Odolné materiály sa takmer neopotrebujú ani pod vysokým tlakom a agresívnou vodou a zaručujú trvalo vysokú kvalitu snehu s minimálnou údržbou.

Konštrukcia tyčového snežného dela

Univerzálne stožiarové snežné delo série TL umožňuje vložiť všetky káble do vnútra konštrukcie. Navyše to zabraňuje prilepeniu ľadu a veľmi uľahčuje inštaláciu. Jednoduchá a robustná štruktúra sa skladá z pevného a otáčajúceho sa stĺpika, a preto je možné priebežne horizontálne prispôsobiť stožiarové snežné delo. Vertikálny sklon tyčového snežného dela je takisto možné ľahko prispôsobiť ručným nadvihnutím valca, ktorý je namontovaný v bezpečnej pracovnej polohe.

Systém ventilov

Automatický ventil YB reguluje tlak vody a jej prietok, ako aj prietok vzduchu stožiarového snežného dela. Všetky komponenty sú navrhnuté na tlak vody 100 bar. Otvárací a zatvárací okruh zabezpečuje odvod vody a vetranie a zabraňuje tvorbe ľadu. Ventil má patentovaný zatvárací mechanizmus, ktorý v prípade výpadkov elektriny zaručí automatické uzavretie.

Vodný filter

Vodný filter s bezzvarovou filtračnou vložkou vyrobenou z ušľachtilej ocele typu WEDGE WIRE zabezpečuje bezporuchovú prevádzku, jednoduché čistenie a dlhú životnosť.

Násuvný podstavec

Praktické a stabilné nasúvacie spojenie mechanickej konštrukcie umožňuje rýchlu a efektívnu prvotnú inštaláciu a taktiež aj jednoduchú demontáž. Násuvný podstavec má dvojitú schému dierovania a ploché dno, je preto vhodný na inštaláciu do šácht a na betónové základy.