+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

MMS

Kompaktné rozmery. Manuálna obsluha. Mobilné použitie.

MMS vrtuľové snežné delo od spoločnosti TechnoAlpin s manuálnym ovladaním a jednoduchou manipuláciou

MMS (Manual Mobile Snowgun) je mobilné vrtuľové snežné delo spoločnosti TechnoAlpin, ktoré sa obsluhuje manuálne a vyznačuje sa najmä jednoduchou a intuitívnou manipuláciou. Snežné delo MMS štandardne disponuje snímačom teploty, ktorý namerané hodnoty zobrazuje na displeji.

Softvér tohto snežného dela umožňuje nastavenie rôznych typov snehu a zobrazuje počet trysiek, ktoré sa musia za určitých podmienok otvoriť. Okrem toho možno ukladať požadované hodnoty začiatočných a koncových teplôt.

Systém ventilov a vodný filter

Pri všetkých snežných delách spoločnosti TechnoAlpin možno v závislosti od teploty zapojiť alebo odpojiť dýzy. Dosahuje sa tak konštantne vysoká kvalita snehu. Aj vložka vodného filtra z kvalitnej ušľachtilej ocele typu WEDGE WIRE je úsporne integrovaná do ventilového bloku. Je bezzvarová a preto mimoriadne odolná.

Bezolejový kompresor

Snežné delá spoločnosti TechnoAlpin sú vybavené bezolejovým piestovým kompresorom z hliníka s integrovaným chladiacim okruhom. Už od roku 1999 možno snežné delá vďaka tomuto systému umiestniť vo akejkoľvek šikmej pozície. Bezolejové jednotky kompresorov firmy Kaeser pracujú okrem toho výnimočne ohľaduplne k životnému prostrediu a zabezpečujú, aby sa pri zasnežovaní do prostredia nedostala ani kvapka oleja. Pri rovnakom výkone spotrebujú menej energie a nie sú odkázané na každoročnú údržbu. Keďže olejové filtre, náplne do olejového odlučovača, monitorovanie stavu oleja a ohrev pri nečinnosti nie sú potrebné, možno znížiť každoročné prevádzkové náklady zasnežovacieho zariadenia

Dýzový veniec

Turbínové snežné delá spoločnosti TechnoAlpin sú opatrené dýzami Quadrijet odolnými voči opotrebovaniu s keramickou vložkou. Keramická vložka zaručuje vysokú odolnosť aj pri agresívnej vode. Štvorprúdová technológia zaručuje optimálne a rovnomerné rozprašovanie a vďaka tomu aj zasnežovanie s najvyššou kvalitou snehu. Túto pokrokovú technológiu používa spoločnosť TechnoAlpin už od roku 1992 a pomocou bodového vyhrievacieho systému v dýzovom venci zabezpečuje nízku spotrebu energie.