+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

MR SNOW

Lyžiarsky koberec

MR.SNOW Textilný lyžiarsky koberec 

Najviac šmykľavý suchý povrch. Bez akéjkoľvek prísady. Šetrný k životnému prostrediu. Nepoškodzuje lyže, je nešmykľavý pre chodcov.

 

Plnohodnotná náhrada snehu

MR.SNOW ma široké využitie v oblasti lyžovania a zimnej zábavy aj v nízkych horských polohách, halách a námestiach. Jednoduchá montáž a obsluha, nevyžaduje žiadne mazanie. Žiadny brzdný účinok pri prechode zo snehu na podložku. Menej prestojov spôsobených úpravou trate pod vlekom, alebo lanovkách. Zníženie prevádzkových nákladov.

Náhrada snehu pod lyžiarskym vlekom. Dojazd a výjazd lyžiarskych vlekov a lanoviek. Využitie v lyžiarskych školách bez ohľadu na počasie. Pokrytie vyklenutých miest na lyžiarskych svahoch. Plnohodnotná náhrada snehu na zjazdovke.

Tréning po celý rok

Bežkovanie sa stáva populárnym nie len pre profesionálnych športovcov, ale aj pre širokú verejnosť. MR.SNOW je ideálnym riešením pre optimalizáciu tréningu v čase bez snehu. Pretože má  rovnaké klzné vlastnosti, ako skutočný sneh, rozdiel je len zeleň stromov okolo Vás. MR.SNOW možeme jednoducho inštalovať v halách, námestiach, obchodných centrách, lyžiarskych strediskách, štadiónoch, biatlonových tratiach.

Jednotlivé posuvné rohože sa dajú ľahko rozvinúť a navzájom spojiť. Materiál je už vybavený hotovou dráhou. Po skončení tréningu jednoducho Mr. Snow zrolujete a telocvičňa sa zmení na basketbalové ihrisko. Textilný sneh je vhodný aj do školy, aby umožnil deťom začatie lyžovania, alebo posilnenie treningu.

 

 

 

Snowtubing

Výhodou MR.SNOW je to, že sa nikdy neroztopí! Materiál je spoľahlivo použiteľný v každom počasí a geografickom umiestnení. Vďaka  špine a vodu odpudzujúcej ploche zostáva syntetické vlákno dlho čisté a zaručuje sa sklz. V závislosti od kapacity aj po dobu 5-10 rokov.