+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

ZNAČKY

TechnoAlpin

Spoločnosť TechnoAlpin založili v roku 1990 Walter Rieder, Georg Eisath a Erich Gummerer. Ich cieľom bolo už od prvého dňa ponúkať efektívne riešenia určené na zasnežovanie a distribuovať tieto snežné tyče a delá po celom svete. Vlastná história spoločnosti TechnoAlpin sa však začína oveľa skôr.

 

 

IDM

Spoločnosť IDM je výrobca a dodáveteľ širokého sortimentu produktov pre lyžiarske strediská. V ponuke nájdete náhradné diely, ako pásy na ratraky, bandáže na lanovky, laná, hadice a veľa iného vybavenia

Renovácie sedakov a operadiel na lyžiarskych sedačkovývh lanovkách

CONTEXT

Spoločnosť Context  je dodávateľom kvalitného vybavenia pre lyžiarske strediska. V ponuke nájdete rôzne bezpečnostné vybavenie ako siete, matrace, označenie lyžiarskych tratí. Vybavenie pre lyžiarske školy a ihriska pre deti.

TEAM SERVICE 

Spoločnosť Team Service sa zaoberá výrobou posuvných a približovacích pasov pre lyžiarske strediská. V ponuke nájdete aj nástupne a výstupné pasy pre lanovky a lyžiarske vleky. Pre zvýšene pohodlie lyžiarov, je v ponuke aj lyžiarsky pás s galériou Idderman

MR SNOW

Najviac šmykľavý suchý povrch. Bez akéjkoľvek prísady a mazania.Šetrný k životnému prostrediu. Nepoškodzuje lyže a je nešmykľavý pre chodcov.

Má celoročné využitie. Využíva sa ako plnohodnotná náhrada snehu. Nastupovanie a vystupovanie z lyžiarskych lanoviek. Vyjazd a prijazd k lyžiarskemu vleku vleku Na lyžiarských zjazdovkách , eventoch a lyžiarskych parkoch . Náhrada snehu pod lyžiarskym vlekom a Snowtubing

ALVENIUS

Vďaka vysokej kvalite ocele a unikátnemu výrobnému procesu spoločnosti Alvenius s použitím špirálového zvárania sú rúrky vyrobené s oveľa tenšími stenami a nižšou hmotnosťou, pričom stále zostáva stabilný profil. Oceľové rúrky FlowMax® majú povlak CorroFlo®, ktorý poskytuje nízke trenie, a tým aj veľmi nízký odpor a pokles tlaku.

Rýchla a jednoduchá montáž. Krátke prestoje. Inštalácia je jednoduchá. Žiadne zváranie. Žiadne špeciálne nástroje. Žiadne časovo náročné tréningy. Všetko, čo potrebujete, sú potrubia, spojky a kľúč.Montáž je najmenej desaťkrát rýchlejšia ako pri zváraní a vykonáva sa úplne bez špeciálneho školenia, alebo práce za tepla. Navyše váha potrubia FlowMax TP je asi 1/3 hrúbky liatinových potrubí, čo má pozitívny účinok na náklady, dopravu a inštaláciu.

Systémy potrubia v snehových zariadeniach sú často vystavené vysokému namáhaniu a musia byť spoľahlivé rok čo rok. Potrubné systémy Alvenius FlowMax® sú preto dodávané s rôznymi typmi povrchových úprav pre maximálnu životnosť.