+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Alvenius potrubné systémy z kvalitnej ocele

Vďaka vysokej kvalite ocele a unikátnemu výrobnému procesu spoločnosti Alvenius s použitím špirálového zvárania sú rúrky vyrobené s oveľa tenšími stenami a nižšou hmotnosťou, pričom stále zostáva stabilný profil. Oceľové rúrky FlowMax® majú povlak CorroFlo®, ktorý poskytuje nízke trenie, a tým aj veľmi nízký odpor a pokles tlaku.

Rýchla a jednoduchá montáž. Krátke prestoje. Inštalácia je jednoduchá. Žiadne zváranie. Žiadne špeciálne nástroje. Žiadne časovo náročné tréningy. Všetko, čo potrebujete, sú potrubia, spojky a kľúč.Montáž je najmenej desaťkrát rýchlejšia ako pri zváraní a vykonáva sa úplne bez špeciálneho školenia, alebo práce za tepla. Navyše váha potrubia FlowMax TP je asi 1/3 hrúbky liatinových potrubí, čo má pozitívny účinok na náklady, dopravu a inštaláciu.

Systémy potrubia v snehových zariadeniach sú často vystavené vysokému namáhaniu a musia byť spoľahlivé rok čo rok. Potrubné systémy Alvenius FlowMax® sú preto dodávané s rôznymi typmi povrchových úprav pre maximálnu životnosť.

Zasnežovanie

Viac snehu za nižšiu cenu. Vysokovýkonné potrubné systémy s nízkou odolnosťou voči prietoku. Nízka hmotnosť, mimoriadne nízka odolnosť proti prúdeniu a dlhá životnosť sú vlastnosti, ktoré staviame do každého potrubia.

Ťažba a tunelovanie

Kompletné galvanické (HDG) potrubné systémy spoločnosti Alvenius sú bezkonkurenčné v náročných podmienkach ako na zemi, tak aj v podzemí, a systémy chránené proti korózii poskytujú kompletné riešenia – vrátane rúr, spojok a potrubných tvaroviek.

Priemysel

Kompletné oceľové potrubné systémy spoločnosti Alvenius sú nepostrádateľné v náročných priemyselných prostrediach. Maximálna spoľahlivosť, vynikajúca bezpečnosť, odolnosť voči korózii. Dlhá životnosť a vynikajúca celková efektívnosť nákladov.

Požiarna ochrana

Najväčšia bezpečnosť a spoľahlivosť sú najdôležitejšie v zariadeniach na ochranu proti požiaru. To je úroveň bezpečnosti, ktorú ponúkajú oceľové potrubné systémy Alvenius. Vzhľadom na to, že potrubia sú vyvinuté tak, aby spĺňali tvrdé požiadavky na koróziu v morskom prostredí, sú ideálne napríklad v prístavných zariadeniach, spracovateľských odvetviach, papierenských závodoch, rafinériách, chemickom priemysle atd. Nerezová oceľ už nie je potrebná!

Vodovody a kanalizácie

Existuje moderná alternatíva k vodovodným a kanalizačným potrubiam z PE, tvárnej liatiny alebo cementu. Alvenius FlowMax® je alternatíva odolná voči budúcnosti s jednoduchšou manipuláciou, rýchlejšou inštaláciou, nižšou spotrebou energie a dlhou životnosťou.

Špecialne riešenia

Potrebujete potrubia so špeciálnymi rozmermi. Potrebujete potrubia so špeciálnou povrchovou úpravou. Musíte rýchlo získať malú sériu potrubí so špeciálnymi špecifikáciami. Potrebujete potrubia na vlastné použitie alebo aplikácie OEM. A nemôžete nájsť riešenia ani dodávateľov. Nebojte sa – len sa obráťte na Alvenius!