+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

ALVENIUS

Viac snehu za nižšiu cenu

 

Vďaka vysokej kvalite ocele a unikátnemu výrobnému procesu s použitím špirálového zvárania sú rúrky vyrobené s oveľa tenšími stenami a nižšou hmotnosťou, pričom stále zostáva stabilný profil. Takže môžete získať rúry s väčším vnútorným priemerom pre rovnaký vonkajší priemer. Úspory nákladov pri preprave, manipulácii a inštalácii. To znamená, že môžete použiť potrubia menšieho priemeru, alebo menšie čerpadlá v systéme.Urobíte reálne úspory ako pri investovaní, tak pri prevádzke!

Oceľové rúrky Alvenius FlowMax® majú povlak CorroFlo®, ktorý poskytuje nízke trenie, a tým aj veľmi nízku odolnosť voči prietoku a pokles tlaku. Pretože potrubia Alvenius majú rýchle spojenie, môžu byť ľahko demontované a opätovne použité.

Znížte spotrebu energie až o 50% Vzhľadom na väčší vnútorný priemer potrubia  FlowMax® a nízke vnútorné trenie potrubia FlowMax® CORROFLO ™ dosiahnete neporovnateľne nízky odpor proti prietoku a ušetríte až 50% spotreby energie.

Systémy potrubia v snehových zariadeniach sú často vystavené vysokému namáhaniu a musia byť spoľahlivé rok čo rok. Potrubné systémy  FlowMax® sú preto dodávané s rôznymi typmi povrchových úprav pre maximálnu životnosť.