+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Alvenius

Alvenius dodáva špirálovo zvárané vysoko kvalitné rýchlospojkové oceľové potrubné systémy po celom svete. Zameriavame sa na segmenty baníctvo, tunelovanie, priemysel, požiarna ochrana, zasnežovanie, voda a odpadová voda a špeciálne aplikácie.

Alvenius FlowMax® je rad oceľových rúr, rýchlospojok a tvaroviek vrátane všetkého, čo potrebujete na navrhnutie najúspornejších rúrkových systémov na trhu. Maximálna spoľahlivosť, prvotriedna bezpečnosť, odolnosť proti korózii a agresívnym médiám, dlhá životnosť a vynikajúce náklady na životný cyklus (LCC) sú kľúčové výhody zabudované do všetkých systémov Alvenius FlowMax®.

Nákladovo dostupné a rýchle prepojené potrubné systémy

Prečo Alvenius?
Rúry Alvenius FlowMax ® majú väčší vnútorný priemer a nízke vnútorné trenie, čo poskytuje nízky odpor prúdenia. To umožňuje až o 50% nižšiu spotrebu energie.

Povrchové nátery Alvenius poskytujú dlhšiu životnosť.

Rúrky FlowMax ®  Alvenius sú silné a ľahké vďaka tenkej hrúbke steny. Ľahšie potrubia umožňujú viac potrubí na prepravu, čo vedie k nižším emisiám CO2.

Oceľ sa vyrába so 7% nižšími emisiami CO2, ako je priemer EÚ, a jej cieľom je ešte viac ju znížiť.

Rúry Alvenius FlowMax ® sú vyrobené zo 100% recyklovateľnej švédskej ocele.

Objavte náš široký sortiment oceľových potrubných systémov a rýchlospojok. Alvenius ponúka niekoľko systémov v závislosti od požiadaviek na aplikáciu, rozmer a tlak

V závislosti na aplikácii, rozmerovej a tlakovej triede máme niekoľko systémov.

OBLASTI POUŽITIA

ZASNEŽOVANIE

POŽIARNÁ OCHRANA

VODA

PRIEMYSEL

TAŽBA A TUNELOVANIE

ŠPECIÁLNE APLIKÁCIE