+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

TEAM SERVICE

Team Service dopravníkové pásy

​Team Service je spoločnosť so sídlom v Taliansku, ktorá sa špecializuje na výrobu a marketing dopravných pásov, pásov stoličkových výťahov a zariadení pre zábavné parky. Vďaka viac ako 25-ročným skúsenostiam v tomto odvetví sme schopní pomôcť a poradiť našim zákazníkom pri vytváraní a realizácii ideálneho projektu podľa ich potrieb.

Prečo si vybrať Team Service?

  • Pre ponuku prispôsobených riešení na základe rôznych potrieb a požiadaviek zákazníkov.
  • Pre vynikajúce predpredajné a popredajné služby zákazníkom bez ohľadu na ich geografickú polohu.
  • Za dlhoročné skúsenosti, ktoré zaisťujú vysokú technickú a kvalitatívnu úroveň produktov.

 

Približovací dopravníkový pás 

Team Service vyrába vysokokvalitné a vysoko technologické dopravníkové pásy. Koberce dosahujú dľžku až 250m v jednom kuse. Šírka pásu je možná v 550mm, 650mm, 750mm, 850mm, 1100mm. Rýchlosť pásu je nastaviteľná, 0,2m / s 0,7m / s alebo až 1,2m / s

Nástupný a výstupný pás sedačkových lanoviek

Dopravné pásy môžu byť inštalované na novej, alebo existujúcej sedačkovej lanovke. Naše systémy môžu byť inštalované buď v plytkých (minimálne 80 cm), alebo aj v hlbokých jamkách. Možnosť využitia je pre dvoj až osem miestne sedačkové lanovky.

Tímové zážitky 

Spoločnosť Team servis ponuka a navrhuje rôzne atrakcie do zábavných parkov nie len v lyžiarskych strediskách. V ponuke nájdete alpské trate, bobové dráhy, tobogany, lanové dráhy, hojdačky a veľa iného.