+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Potrubné systémy pre vodu, vodovod a odpadovú vodu

Rýchlospojkové oceľové potrubné systémy spoločnosti Alvenius boli vyvinuté pre budúce inštalácie vody a odpadovej vody. Potrubia Alvenius FlowMax® sú vhodné pre trvalé a dočasné inštalácie pre surovú vodu, pitnú vodu a odpadovú vodu.

Ideálne pre pitnú vodu
Vďaka povlaku CorroFlo® je systém Alvenius FlowMax® ideálny na prepravu pitnej vody.
Povrchová vrstva vyhovuje všetkým požiadavkám na hygienickú špecifikáciu plus účinne zabraňuje vnútornému hromadeniu nečistôt v potrubiach.

Povlak CorroFlo® je schválený na distribúciu pitnej vody po celom svete, potrubia sú odolné proti difúzii a schválené na použitie v kontaminovaných oblastiach.

Spoľahlivé rúry s dlhou životnosťou
Vysokopevnostná oceľ a veľmi odolný povlak CorroFlo® zaisťujú potrubný systém s vysokou spoľahlivosťou a odolnosťou.

Flexibilné spojky Alvenius umožňujú určité vychýlenie a absorbujú vibrácie alebo kolísanie teploty, čo eliminuje riziko presakovania v kĺboch.

Rýchla a ľahká inštalácia
Nízka hmotnosť potrubí FlowMax® a rýchlospojky zaisťujú, že systém je nainštalovaný rýchlo, ľahko a bez akýchkoľvek prípravných prác.

Nie sú potrebné žiadne špeciálne nástroje, nie sú potrebné žiadne špeciálne školenia, nie je potrebné žiadne zváranie – ušetrí sa veľa času na inštaláciu, pretože nie je potrebné chladenie a röntgenové zváranie.