+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Potrubné systémy Alvenius pre zasnežovanie

Rýchlospojkový oceľový rúrkový systém Alvenius má všetky vlastnosti potrebné pre technické zasnežovanie nákladovo najefektívnejším spôsobom. Celý systém FlowMax® spĺňa požiadavky na maximálnu spoľahlivosť a jednoduchú inštaláciu.

Ľahké rúrky poskytujú výhody
Alvenius špirálovo zvárané rúry FlowMax® sú silné a ľahké, pretože hrúbka steny je tenká.

Ľahšie rúry umožňujú:

– Viac potrubí pre jednu prepravu do lyžiarskeho strediska
– Na zjazdovku prepraviť viac rúrok na jeden vrtuľník
– Žiadne alebo menšie zdvíhacie zariadenie

Rýchla a ľahká montáž
Kombinácia rúrok FlowMax® s nízkou hmotnosťou a rýchlou spojkou robí systém veľmi ľahko zostaviteľným a manipulovateľným. Nevyžaduje sa žiadne zváranie, žiadne špeciálne nástroje ani časovo náročné školenie.

Zmeny alebo doplnky existujúceho systému prebiehajú rýchlo a poskytujú krátku dobu výpadku.

Povrchová vrstva chráni pred koróziou a opotrebením
Potrubné systémy sa používajú v náročných podmienkach. Potrubné systémy Alvenius FlowMax® sa dodávajú s vhodným povrchovým náterom pre maximálnu životnosť.

CorroFlo®

Rúry Alvenius FlowMax® sú potiahnuté zvnútra aj zvonka CorroFlo®. Tieto potrubia sú ideálne pre prostredia a aplikácie, kde je problémom napríklad kyslá voda a agresívne chemikálie. Testy ukazujú, že CorroFlo® spĺňa požiadavky na extrémne náročnú triedu korózie SS-EN ISO 12944, ktorá sa vzťahuje na morské prostredie (C5-M) a podzemné prostredie (Im3). Nezávislé testy ukazujú, že rúrky potiahnuté CorroFlo® ponúkajú životnosť viac ako 50 rokov.

RocShield®

For extra-durable wear and impact protection, the external surface of the pipes can be treated with RocShield® on top of the CorroFlo® coating. RocShield® is a 500 μm LDPE layer that offers extreme resistance, making it suitable for pipes used in exposed environments. The surface structure with its good gripping properties also offers easier and safer handling.