+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Potrubné tvarovky pre všetky aplikácie

Alvenius ponúka kompletný sortiment všetkých potrubných tvaroviek, ktoré potrebujete na inštaláciu potrubného systému podľa vašich potrieb.

VENTILY

Alvenius vám môže poskytnúť ventily, ktoré vyhovujú vášmu systému. Na priame spojenie s rýchlospojkami sú k dispozícii uzatváracie a škrtiace ventily. Prostredníctvom našich  partnerov môžeme ponúknuť všetky typy špeciálnych ventilov za konkurencieschopné ceny.

REDUKTORY A KONCOVÉ UZÁVERY

Reduktory sa používajú na pripojenie rúr rôznych priemerov. V štandardnej ponuke je široký výber reduktorov rôznych rozmerov a redukcií so závitovými vývodmi. Okrem toho existujú koncové uzávery všetkých veľkostí.

KRÁTKE RÚRY

Systém Alvenius skladuje potrubia v štandardných dĺžkach 6 m (5,8 m pre vývoz v kontajneroch). Okrem toho môžeme na požiadanie dodať povrchovo upravené rúrky v špeciálnych dĺžkach. 3 m, 2 m, 1 m, 0,6 m a 0,2 m.

PRÍRUBOVÉ KONEKTORY

Alvenius ponúka adaptéry s prírubou na ľahké pripojenie systému napríklad k iným typom potrubných materiálov a prírubovým ventilom. Môžu sa vyrábať všetky typy prírub DIN a ANSI v rôznych tlakových triedach.
Všetky prírubové adaptéry sa môžu dodávať s rovnakým povrchovým poťahom ako zvyšok systému.

KOLENÁ

Kolená sa používajú, keď je uhlová tolerancia spojenia nedostatočná. Spravidla sú na sklade nasledujúce možnosti: 7,5 °; 11,25 ° alebo 15 °; 22,5 ° alebo 30 ° spolu so 45 ° a 90 °. Kolená sa dodávajú s rovnakou  povrchovou ňupravou ako zvyšok systému.

T-RÚRY

V štandardnom výbere je zahrnutá široká škála priamych T-rúrok, redukčných T-rúrok a T-rúrok so závitovými vývodmi. K dispozícii sú tiež vidlicové rúry, ktoré sú rúrkami tvaru T s odbočkou 45 °. Potrubia T sa dodávajú s rovnakou povrchovou úpravou  ako zvyšok systému.

NAVAROVACIE KRÚŽKY

Pre špeciálne prispôsobenie komponentov potrubia sú k dispozícii navarovacie krúžky všetkých rozmerov. Krúžky zodpovedajú rozmerom koncom rúrok a môžu byť pripojené k zvyšku systému.

MONTÁŽNE POMÔCKY

Na uľahčenie montáže a zaručenie maximálnej životnosti systému poskytuje Alvenius napríklad mazací tuk a Denso Tape.