+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Povrchové nátery pre všetky podmienky a potreby

Povrchová úprava pre náročné podmienky, agresívne alebo drsné médiá, prísne hygienické požiadavky, potreba nákladovo efektívneho potrubného systému. Alvenius ponúka povrchové nátery, ktoré spĺňajú všetky potreby a požiadavky

CorroFlo® (termoplastický povlak)
Rúry Alvenius FlowMax® s vnútorným a vonkajším poťahom CorroFlo® sú ideálne v prostrediach, kde je problémom napríklad kyslá voda a agresívne chemikálie.

Potrubie FlowMax® s povlakom CorroFlo® majú bezkonkurenčný nízky odpor toku a prispievajú k nízkej spotrebe energie v potrubnom systéme.

Povlak CorroFlo® minimalizuje riziko hromadenia usadenín na vnútornej strane potrubia.

RocShield®
Kvôli mimoriadnej odolnosti proti opotrebeniu a nárazom je možné vonkajší povrch potrubí ošetriť pomocou RocShield® na vrchu povlaku CorroFlo®.

RocShield® je 500 μm vrstva LDPE, ktorá ponúka mimoriadnu odolnosť, vďaka čomu je vhodná pre rúry používané v exponovaných prostrediach.

Povrchová štruktúra s dobrými priľnavými vlastnosťami tiež ponúka ľahšiu a bezpečnejšiu manipuláciu.

Žiarovo zinkované (HDG)
Žiarovo zinkované (HDG) je ideálny povrchový náter pre rúry, ktoré môžu byť potrebné demontovať a znovu zložiť, pretože poskytuje vysoko odolnú povrchovú vrstvu.

Takéto rúry sú vysoko odolné voči nárazom, opotrebeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. A čo viac, zinková vrstva sa „lieči“, ak je poškodená.

Vnútorný povrch potiahnutý gumou
Povrchová úprava na prepravu kalu a mimoriadne abrazívnych médií.