+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

CONTEXT

Vybavenie lyžiarskych stredísk

Ponúkame široký sortiment Context vybavenia nie len pre lyžiarske strediská, ako sú ochranné siete, matrace, označenie zjazdoviek a tratí na bežky, vybavenie parkov a veľa iného športového vybavenia.

Ochranné matrace Context

Najlepším spôsobom, ako predchádzať zraneniam spôsobených nárazom v lyžiarskych strediskách, je pomocou bezpečnostných matracov. Matrace sa dajú použiť na snežne delá a tyče. Rôzne prekážky a osvetlenie lyžiarske strediska. Farebná kombinácia a veľkosť sa dá presne prispôsobiť podľa požiadaviek a nemalo by chýbať ani logo strediska

Ochranná sieť

Ochranné a záchytné siete  Context pre lyžiarske strediska sú dnes už neoddeliteľnou  výbavou lyžiarskych stredísk. V ponuke mame rôzne farebne prevedenia a dĺžky.

Označenie lyžiarskych tratí

Značenie lyžiarskych tratí zabezpečuje orientáciu v lyžiarskom stredisku. Lyžiarov bezpečne nasmeruje na správne zjazdovky, k vlekom, alebo upozorní na možne nebezpečenstvo. Možnosti prevedenia, veľkosť a farebnosť si môžete ľubovolne meniť.

Reklamný banner

Dajte o sebe zákazníkom vedieť kvalitnou reklamou. Ponúknite partnerom možnosť reklamného banneru. Návštevník lyžiarskeho strediska ma počas jazdy na lanovke čas absorbovať reklamu umiestnenú priamo pred očami.

Detské parky a lyžiarske školy 

Vybavenie pre detské lyžiarske parky a lyžiarske školy. Zariaďte si detský lyžiarsky park s maskotom Vášho strediska.