+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Dezinfekčný batoh

Dezinfekcia malých vnútorných priestorov. Dezinfekčný batoh je ideálny na dezinfekciu menších vnútorných priestorov, ako sú kancelárie, kabíny kamiónov, kuchyne, jedálne, hotelové izby, výťahy atď. Je plne elektrický a predovšetkým veľmi ľahko ovládateľný. Má dva popruhy, aby sa dal pohodlne prenášať na zadnej strane. Súčasťou dodávky sú dve batérie a prívodná trubica. Tlaková pištoľ je vybavená špeciálnou dýzou, ktorá dezinfekčný prostriedok rozpráši na jemnú hmlu, a tým ju optimálne a predovšetkým cielene rozdeľuje.

TIP: Odporúčame výhradne použitie dezinfekčného prostriedku „Ersa“ – je absolútne neškodný pre človeka a životné prostredie, ale rýchlo a ľahko zabíja vírusy, baktérie a huby.

ČO ROBÍ BATOH JEDINEČNÝM
›Dezinfekčný batoh je plne elektrický
›Veľmi jednoduché použitie (vložte vodu a dezinfekčný prostriedok v správnom pomere do nádrže, zapnite elektrické čerpadlo a spustite)
›Vďaka špeciálnym tryskám vytvára jemnú vodnú hmlu, ktorá povrchy iba mierne navlhčuje
›Existujú dve rôzne veľkosti: 12 a 16 litrov
›Vybavené elektrickým vodným čerpadlom a špeciálnymi tryskami
›Úspora nákladov na dezinfekčný prostriedok vďaka špeciálnej tryske

TYPICKÉ APLIKÁCIE
Typické aplikácie dezinfekčného batohu sú: menšie vnútorné priestory, kancelárie, kabíny kamiónov, kuchyne, jedálne, hotelové izby, lehátka atď.

ERESA DEZINFEKČNÁ KVAPALINA

Kvapalina nie je horľavá nie je toxická je stabilná pri každej teplote je to ako prepravovať a skladovať vodu. Môžete sa z nej aj napiť, ale neodporúča sa to. Používa sa na lekárske účely a účinok je vynikajúci, pokiaľ zostane aktívna na povrchoch, zabije všetko

VÝHODY

  • Je úplne neškodná pre ľudí, zvieratá a životné prostredie
  • Spoľahlivo ničí vírusy, baktérie a huby vo veľmi krátkom čase
  • Doba následného účinku je najmenej 18 hodín

Produkt už bol testovaný na koronavíruse.