+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Dopravníkové pásý Team Service

Dopravníkové pásý Team Service nie len pre lyžiarske strediská.Team Service vyrába vysokokvalitné a vysoko technologické dopravníkové pásy. Naše koberce dosahujú dĺžku 250m v jednom kuse, šírka pásu je voliteľná 550mm, 650mm, 750mm, 850mm, 1100mm a nastaviteľná rýchlosť 0,2m / s 0,7m / s alebo až 1,2m / s. TEAM SERVICE ponúka dva modely pásov: pás TS SMART a TS E.I. pás (elektronickýinteligentný), ktorý má pokročilejší systém správy.

• Pohonný systém našich pásov bol modernizovaný tak, aby čo najviac znížil spotrebu energie.
• Priemer hnacieho valčeka dopravníka je iba 350 mm. Umožňuje to hydraulické napínacie čerpadlo a presná konštrukcia hnacieho valca, aby sa dosiahlo dokonalé spojenie s typom gumy, ktorý používame pre najlepší výkon. Vďaka týmto konštrukčným riešeniam nepotrebujeme širší priemer valčekov, aby sme kompenzovali zmeny hmotnosti a teploty, ktorým je dopravník vystavený.
Výhodou vyplývajúcou z používania tohto systému je to, že platforma najvyššieho terminálu je nižšia než má naša konkurencia. Používajú väčšie valčeky a preto sa vyžaduje nižšie množstvo snehu na vyrovnanie.
• Všetky modely kobercov sú vybavené riadiacim softvérom. Model “jednoduchý” je vybavený malou 3,5-palcovou dotykovou obrazovkou zobrazujúcou chyby a akékoľvek chyby v napájacom systéme a používa sa aj na nastavenie rýchlosti. Štandardný model je vybavený vyspelou elektronikou. Ovládacia dotyková obrazovka s rozlíšením 12,1 “zobrazuje všetky parametre motora okrem toho, že poskytuje nasledujúce ovládacie prvky. Automatické čistenie snehu od koberca. Automatické odmrazovanie na odstránenie ľadu medzi gumovým pásom. Automatické nastavenie ohrievača pohonnej stanice pomocou ultrazvukového snímača, zobrazenie všetkých pripojení pásov, okamžitá užívateľsky prívetivá detekcia poruchy systému, podrobné presné informácie o počte cestujúcich na páse, spotrebu energie a pracovný čas systému, zobrazené na grafy, ktoré je možné prevziať z ovládacieho panelu pásu na USB flash disku.
Štandardný model je navyše vybavený štandardným automatickým štartovacím senzorom, ktorý umožňuje nastaviť zastavenie systému, alebo zníženie rýchlosti v prípade neprítomnosti jazdca a systém reštartovať na vopred nastavenú rýchlosť, akonáhle je jazdec prítomný na spiatočnej stanici, ako aj automatický reštart v prípade falošných poplachov.
• Štandardný koberec môže byť pripojený online, čo je užitočné v prípade poruchy, pretože zákazníci sa môžu spoliehať na bezplatnú         vzdialenú podporu technikov Team Service.
• Veľkou výhodou našich posuvných pásov je jednoduchá, rýchla montáž a demontáž.
• Naše ľahké komponenty zabezpečujú jednoduchú inštaláciu.
• Bočné súčasti sú upevnené bez skrutiek, zatiaľ čo vnútorné komponenty a bočné kryty obsahujú systém zasúvacích zostáv.
• Všetky vyššie uvedené funkcie zabezpečujú rýchlejšie montážne a demontážne operácie ako naša konkurencia.