+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

WELLNESS A KÚPELE

Využitie snehu vo wellness.

Tradičný wellness ponúka mokré metódy chladenia, pri ktorých sa používa studená voda, alebo ľad. Toto môžu zákazníci často vnímať ako nepríjemné. TechnoAlpin prináša v tejto oblasti použitia vďaka snehu pre nový a zdravý oddych prevratnú zmenu. Prostredníctvom programu AreaSana vytvára TechnoAlpin jedinečnú kvalitu snehu a jedinečné snehové miestnosti

Termálne kúpele

Najlepšia ponuka wellness vďaka snehovým miestnostiam. Termálne kúpele zaručujú optimálny spôsob relaxácie a oddychu. Bohatá ponuka preto poskytuje aj možnosť účinnej regenerácie v snehových miestnostiach. Rozšírenie wellness prináša prevratnú zmenu v oblasti kryosauny a snežný wellness ponúka nové a jedinečné spôsoby relaxu.

Hotely a denné kúpele

Wellness hotely môžu využiť snehovú miestnosť s cieľom ponúknuť svojim zákazníkom mimoriadny relaxačný zážitok. Snehové miestnosti AreaSana sa dajú použiť aj v malých priestoroch s možnosťou úplného prispôsobenia na mieru. Fascinácia snehom sa tým môže stať novou motiváciou pre zdravotné pobyty a dni plné relaxácie. Celosvetový potenciál snehových miestností AreaSana dotvára pocit z wellnessu a ponúka ideálne možnosti relaxácie pre všetkých hostí.

Súkromný wellness

Snehový relax pre domácnosť. Snehovú miestnosť možno bez problémov inštalovať v súkromných budovách a zariadeniach. Tým sa môže využiť súkromný wellness relax a zákazníci môžu profitovať z výhod pre telesné a duševné zdravie v pohodlí domova. Vysoká miera individualizácie snehovej miestnosti umožňuje najrôznejšie inštalácie a veľkosti.