+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Firma OL TRADE by Vás rada pozvala na predstavenie noviniek v zasnežovaní spoločnosti TechnoAlpin a taktiež na predstavenie ostatných produktov, ktorými doplňujeme naše služby v oblasti fungovania horských stredísk.

 Tešíme sa na Vašu návštevu 7.10.2021 v stredisku SKI PARK Kubínska hoľa.

 Podrobný program prezentácie zverejníme do 15.9.2021.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na adrese: oltrade@oltrade.sk

 

Predstavenie noviniek 

Alvenius

Alvenius dodáva špirálovo zvárané vysoko kvalitné rýchlospojkové oceľové potrubné systémy po celom svete. Zameriavame sa na segmenty baníctvo, tunelovanie, priemysel, požiarna ochrana, zasnežovanie, voda a odpadová voda a špeciálne aplikácie.

Alvenius FlowMax® je rad oceľových rúr, rýchlospojok a tvaroviek vrátane všetkého, čo potrebujete na navrhnutie najúspornejších rúrkových systémov na trhu. Maximálna spoľahlivosť, prvotriedna bezpečnosť, odolnosť proti korózii a agresívnym médiám, dlhá životnosť a vynikajúce náklady na životný cyklus (LCC) sú kľúčové výhody zabudované do všetkých systémov Alvenius FlowMax®.

TEAM SERVICE

Navrhuje a vyrába dopravníkové pásy pre lyžiarske strediská po celom svete. Team Service pásy sú ideálne pre lyžiarske školy, ale aj pre prepojenie lyžiarskych tratí. Široká škála možností umožňuje vybaviť koberec podľa potrieb zákazníka.

IDS Podlahy 

Rozsah IDS je rozdelený do piatich sektorov, aby odpovedal na špecifické problémy z dôvodu niektorých pracovných prostredí. Spoločnosť IDS sa zaväzuje ponúknuť kvalitné produkty a rešpektovať životné prostredie tým, že je certifikovaná podľa ISO 9001, rešpektujúc nariadenie REACH, ale je aj členom BSCI / FTA. IDS tiež ponúka podlahy pre lyžiarske strediská. Technické podlahy odolné v extrémnych podmienkach, určené aj na vonkajšie použitie do -40 °C , ale aj do lyžiarskych škôl a obchodov