+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

RIADIACI SOFTVER

Riadiaci softvér na efektívne zasnežovanie

Plnoautomatické a inteligentné riadenie zasnežovacieho zariadenia je predpokladom energeticky efektívnej výroby snehu. Iba pomocou výkonného riadiaceho softvéru je možné optimálne využívať neustále kratšie teplotné okná, ktoré sú optimálne na zasnežovanie, alebo čo najlepšie reagovať na náhle zmeny. Spoločnosť TechnoAlpin ponúka vďaka softvérom ATASSplus a Liberty pokročilú technológiu, pomocou ktorej možno zasnežovacie zariadenie riadiť jednoducho a presne.

 

LIBERTY

Riadiaci softvér Liberty spoločnosti TechnoAlpin ponúka možnosť jednoduchého, flexibilného a spoľahlivého riadenia zasnežovacích zariadení. Možno ho jednoducho integrovať do operačného systému počítača a obsahuje množstvo aplikácií na riadenie celého zasnežovacieho zariadenia.

Spoločnosť TechnoAlpin pritom pomocou Liberty zaručuje individuálnu kontrolu a optimálne využitie dostupných zdrojov. Softvér sa hodí pre všetky zariadenia a dokáže presne a cielene riadiť všetky komponenty a potrebné zdroje. Pritom sa zdroje a výroba v reálnom čase prispôsobujú poveternostným podmienkam, aby sa zasnežovacie zariadenie využívalo energeticky efektívne.

Pre optimálny zasnežovací výsledok sa ukladajú všetky prevádzkové parametre, ktoré sa neskôr používajú na zostavenie štatistík a grafík. Softvér Liberty tým umožňuje poskytovať celkový prehľad o všetkých meraniach, ktoré sa zrealizovali na zjazdovkách aj v strojovni, a tiež umožňuje v kombinácii s diaľkovým údržbovým systémomdetailnú kontrolu zariadenia.