+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Šachty snežných diel

Individuálne šachty pre maximálnu stabilitu snežných diel

 

Šachty spoločnosti TechnoAlpin ponúkajú možnosť inštalácie všetkých elektrických a hydraulických komponentov na zapojenie do vodnej, elektrickej, vzduchovej a dátovej siete zasnežovacieho zariadenia. Navyše slúžia aj ako konštrukcia a starajú sa o maximálnu stabilitu a bezpečnosť podperných rúr a snežných diel.

Spoločnosť OL TRADE ponúka tak betónové šachty, ako aj šachty žiarovo zinkované. Každá jedna šachta sa pritom koncipuje na báze podrobnej analýzy individuálnych daností, aby mohla byť perfektne prispôsobená miestnym potrebám.

Betónová šachta

Šachty z betónu ponúkajú spoľahlivú ochranu pred tlakom zeminy a jej zosuvom, a preto predstavujú optimálny základ pevne inštalovaných snežných diel. Betónové šachty možno tak ako šachty žiarovo zinkované individuálne upraviť, pričom umožňujú vo svojom vnútri vďaka vykurovaniu udržiavať konštantnú teplotu nad bodom mrazu.

 

 

 

Žiarovo zinkované šachty 

Na výstavbu šachty sa používajú výlučne vysokokvalitné materiály, vďaka čomu vykazujú napriek svojej nízkej hmotnosti veľmi veľkú stabilitu a dodatočne sú aj letecky prenosné. Z dôvodu jednoduchej montáže sa šachty okrem toho vyznačujú veľmi krátkymi dobami inštalácie. Osvetlenie šachty zabezpečuje dobré pracovné podmienky a umožňuje bezproblémové zasnežovanie.