+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

TL4

Najlepšia kvalita snehu aj pri hraničných teplotách.

TL4 tyčové snežné delo od spoločnosti TechnoAlpin je založený na osvedčenej a spoľahlivej technológii Rubis Evo a ponúka lepšiu kvalitu snehu vďaka ďalšej tretej tryske na každom prstenci.Model TL4, ktorý je štandardne vybavený keramickými tryskami a tromi nukleátormi EDA, sa vyznačuje aj riadenou spotrebou vzduchu. Tak snehová trubica zaručuje lepšiu kvalitu snehu v celom prevádzkovom rozsahu, najmä pri limitných teplotách, dokonca aj pri nízkom prevádzkovom tlaku.

Hlava tyče

Vďaka tvaru hlavy je TL4 menej náchylné na vietor a mráz a umožňuje zasnežovanie úzkych a aj širokých svahov pri zachovaní nízkej hladiny hluku. To má pozitívny vplyv najmä na zjazdovky v blízkosti obytných zón. Okrem toho keramické vložky trysiek odolných voči opotrebeniu zaručujú konzistentnú kvalitu snehu na najvyššej úrovni. TL4 je k dispozícii pre teplejšie podnebie, rovnako ako v štandardnej verzii, aby sa vyrovnal s rôznymi miestnymi poveternostnými podmienkami

Nosná konštrukcia

Robustná mechanická konštrukcia zo žiarovo pozinkovanej ocele zaručuje vysokú stabilitu a vďaka zásuvným spojeniam umožňuje jednoduchú montáž. Výška snežnej tyče sa nastavuje pomocou hydraulického zdvíhacieho valca. Skriňový rozvádzač je kompaktný a ľahko dostupný.

Systém ventilov

Automatický ventil YB tlakovej triedy PN100 reguluje tlak vody a jej prietok, ako aj prietok vzduchu stožiarového snežného dela. Otvárací a zatvárací okruh zahŕňa vypúšťanie vody a odvzdušňovanie. Ventil má patentovaný zatvárací mechanizmus, ktorý v prípade výpadkov elektriny zaručí automatické uzavretie.

Ventilový blok

Nadzemný blok ventilov sa vyznačuje obzvlášť dobrou prístupnosťou, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché čistenie filtra a vyprázdňovanie bez toho, aby bolo potrebné zostupovať do šachty. Vodu a vzduch možno vďaka rôznym veľkostiam pripojenia konektorov typu Camlock jednoducho pripojiť bez nebezpečenstva zámeny.

Násuvný podstavec

Praktické a stabilné nasúvacie spojenie mechanickej konštrukcie umožňuje rýchlu a efektívnu prvotnú inštaláciu a taktiež aj jednoduchú demontáž. Násuvný podstavec má dvojitú schému dierovania a ploché dno, je preto vhodný na inštaláciu do šácht a na betónové základy.

Vodný filter

Vodný filter s bezzvarovou filtračnou vložkou vyrobenou z ušľachtilej ocele typu WEDGE WIRE zabezpečuje bezporuchovú prevádzku, jednoduché čistenie a dlhú životnosť.