+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

Bandáže IDM pre sedačkovú lanovku Poma v lyžiarskom stredisku Kubínska

Spoločnosť OL TRADE dodala kvalitné gumové bandáže pre lyžiarske stredisko Kubínska.

Od najmenšieho lyžiarskeho vleku po najväčšiu lanovku, IDM dokáže vyhovieť konkrétnym potrebám každého zákazníka, bez ohľadu na značku vleku a jeho vlastnosti (Poma, Doppelmayr, Leitner, GMM, Skirail, atď.). Spoločnosť IDM vždy udržiava obrovské zásoby, aby mohla rýchlo reagovať na akýkoľvek dopyt, a to aj počas sezóny (stále je k dispozícii asi 5 000 vložiek a 1 000 profilov).

Elastomérne zmesi sú špecificky koncipované tak, aby zvyšovali životnosť, odolnosť proti opotrebeniu, UV žiareniu a ozónu. Naše bandáže a profily sa môžu vyrábať v elektricky izolačnej kvalite pre lanovky.

Bandáže IDM

V spolupráci so spoločnosťou Semperit vyvinula  IDM bandáže ID Soft. . Táto nová bandáž je vyrobená zo špeciálnej zmesi gumy, ktorá je mäkšia, aby sa znížili vibrácie a hluk na výťahoch.

Spoločnosť IDM sa tiež spojila s rakúskym výrobcom s cieľom vyvinúť vložku kladky ++, ktorá je odolnejšia voči ťažkým bremenám. Tento výrobný proces zaviedlo veľa lyžiarskych stredísk a turistických miest, ktoré uznávajú know-how spoločnosti IDM.

ID Soft referencie: Orelle, Samoens, Alpe d’Huez, Avoriaz, Verbier (CH), Sedrun (CH),

 

 

 

 

Chránič proti prepadnutiu

Prídavné zariadenia vhodné pre všetky druhy sedačkových lanoviek. Účelom zariadenia je zabrániť pádu cestujúcich a riziku «prepadnutia» počas cesty. Zariadenie je umiestnené medzi nohy lyžiarov počas klesania ochrannej tyče. Počet zariadení sa určuje podľa typu zariadenia a požiadaviek zákazníka.

Rýchla montáž bez potreby vŕtania do ochrannej tyče