+421(0)2 43 42 74 96 oltrade@oltrade.sk

EmiControls testujeme na Slovensku

Spoločnosť OL TRADE dodala vodné delo EmiControl na elimináciu prachu pre stavbu autobusovej stanice Bratislava Mynské Nivy, ktorú realizuje spoločnosť HB REAVIS.

Veľké množstvo prachu sa nedá vyhnúť žiadnemu druhu demolácie, alebo pri stavebnej činnosti. Keď sa demolačné miesto nachádza v meste, potom sa prach stáva problémom. Mobilné regulátory prachu dodávané firmou EmiControls sú obzvlášť dobré pri riešení problému prachu generovaného počas demolačných prác. Môžu byť ľahko a rýchlo presunuté do rôznych pozícií. Keď sa zdroj prachu pohybuje, prachový regulátor sa jednoducho pohybuje spolu s ním. Používa sa veľmi málo vody; preto je zriedkavé, že tvoria kaluže.

Integrovaný otočný čap turbíny umožňuje pokrytie širokého polomeru. Vodná hmla je efektívna pri spájaní prachu a jeho vynútení na zem, čím chráni zdravie zamestnancov a susedných obyvateľov, vyhýba sa znečisteniu životného prostredia a budov a predchádza poškodeniu technického zariadenia.Spoločnosti, ktoré môžu zaručiť čisté postupy demolácie, majú značný náskok pred svojimi konkurentmi, pretože spĺňajú neustále prísnejšie požiadavky a zákonné predpisy.

Vodné delo na stavenisku Stanica Nivy

BREAKING NEWS. Aktuálne zo stavby Stanica Nivy. Toto vodné delo k nám doniesli iba pred malou chvíľou. Využívať ho budeme v najbližších týždňoch na stavbe Stanice Nivy, ako aj pri rekonštrukcii ulice. Dúfame, že pomôže znižovať prašnost a trochu schladiť okolie. #StanicaNivy #NoveNivy #letovmeste

Uverejnil používateľ HB Reavis Piatok 20. júla 2018